O nas

PROMAT Spółka z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 1990 roku. Specjalizujemy się w zaopatrywaniu polskich i zagranicznych producentów szczotek i pędzli w niezbędne surowce i materiały.

Wszystkie oferowane surowce pochodzą od wiarygodnych i sprawdzonych dostawców ze Sri Lanki, Indii, Chin, Meksyku i innych krajów. Wieloletnie doświadczenie oraz doskonała znajomość rynku pozwala zapewnić naszym klientom towary najlepszej jakości w konkurencyjnych cenach.

Ponadto zmodernizowaliśmy produkcję mieszanek szczotkarskich. Zastosowanie najnowszej technologii  pozwala na równomierne wymieszanie i wyczesanie użytych składników. Wykonane z takiej mieszanki szczotki wyróżniają się wysoką estetyką i jakością. Używamy wyłącznie surowców importowanych we własnym zakresie. Zadeklarowana proporcja użytych składników jest zawsze dotrzymana. Na życzenie klienta możemy wykonać  mieszankę o dowolnym składzie i proporcji.

Firma PROMAT rozwija swoją działalność w innych branzach. Jesteśmy największym importerem podłozy kokosowych w Polsce. Zaopatrujemy rynek ogrodniczy i zoologiczny w starannie dobrane surowce i produkty wytwarzane z łupin orzecha kokosowego. Więcej informacji na witrynie kokos.info.pl.

Strategia naszej firmy bazuje na tworzeniu międzynarodowej sieci współpracy w oparciu o nawiązywanie, podtrzymywanie i rozwój relacji biznesowych. Strategia ta pozwoliła na rozwój firmy w kierunku nowych rynków.

PROMAT nieustannie inwestuje w swój rozwój. Budowa nowej siedziby oraz magazynów pod Warszawą były przełomem w działalności spółki. Nowe biura i zwiększona powierzchnia magazynowa oraz nowa lokalizacja znacznie usprawniły działania logistyczne. Pozwoliło to równiez na zmodernizowanie i unowoczesnienie linii produkcyjnej.

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie produkty oferowane przez naszą firmę były doskonałej jakości. Realizujemy takze indywidualne zamowienia naszych klientow.

Zapraszamy do współpracy.

Mieszanki szczotkarskie

Oferujemy bardzo szeroki wybór mieszanek szczotkarskich. W naszej produkcji stosujemy najnowszej technologii maszyny, które doskonale radzą sobie z mieszaniem i łączeniem nawet najtrudniejszych składników. Zapewniają także wysoką wydajność dzięki czemu możemy realizować duże zamówienia w krótkim czasie. Nasze mieszanki są bardzo dobrze wyczesane i równomiernie wymieszane, przy jednoczesnym dotrzymaniu proporcji i ilości użytych włókien.

Szczotki wykonane z naszych mieszanek wyróżniają się wysoką estetyką i jakością.  Na życzenie klienta możemy wykonać  mieszankę o dowolnym składzie i proporcji.

 

Dane kontaktowe

Promat Sp. z o.o.
Stelmachowo 9
05-085 Kampinos

tel.: + 48 22 7962060
fax: +48 22 7915272
promat@promat.net.pl
www.promat.net.pl
www.kokos.info.pl