O nas

PROMAT Spółka z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 1990 roku. Specjalizujemy się w zaopatrywaniu polskich i zagranicznych producentów szczotek i pędzli w niezbędne surowce i materiały.

Wszystkie oferowane surowce pochodzą od wiarygodnych i sprawdzonych dostawców ze Sri Lanki, Indii, Chin, Meksyku i innych krajów. Wieloletnie doświadczenie oraz doskonała znajomość rynku pozwala zapewnić naszym klientom towary najlepszej jakości w konkurencyjnych cenach.

Ponadto zmodernizowaliśmy produkcję mieszanek szczotkarskich. Zastosowanie najnowszej technologii  pozwala na równomierne wymieszanie i wyczesanie użytych składników. Wykonane z takiej mieszanki szczotki wyróżniają się wysoką estetyką i jakością. Używamy wyłącznie surowców importowanych we własnym zakresie. Zadeklarowana proporcja użytych składników jest zawsze dotrzymana. Na życzenie klienta możemy wykonać  mieszankę o dowolnym składzie i proporcji.

Firma PROMAT rozwija swoją działalność w innych branzach. Jesteśmy największym importerem podłozy kokosowych w Polsce. Zaopatrujemy rynek ogrodniczy i zoologiczny w starannie dobrane surowce i produkty wytwarzane z łupin orzecha kokosowego. Więcej informacji na witrynie kokos.info.pl.

Strategia naszej firmy bazuje na tworzeniu międzynarodowej sieci współpracy w oparciu o nawiązywanie, podtrzymywanie i rozwój relacji biznesowych. Strategia ta pozwoliła na rozwój firmy w kierunku nowych rynków.

PROMAT nieustannie inwestuje w swój rozwój. Budowa nowej siedziby oraz magazynów pod Warszawą były przełomem w działalności spółki. Nowe biura i zwiększona powierzchnia magazynowa oraz nowa lokalizacja znacznie usprawniły działania logistyczne. Pozwoliło to równiez na zmodernizowanie i unowoczesnienie linii produkcyjnej.

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie produkty oferowane przez naszą firmę były doskonałej jakości. Realizujemy takze indywidualne zamowienia naszych klientow.

Zapraszamy do współpracy.